Oferta

Gdzie i jak działamy?

Swoją działalność staramy się skupiać na terenie Krakowa oraz innych miejscowościach województwa małopolskiego. Jednak nie wykluczamy realizacji projektów w całym kraju. Nasza firma przygotowuje wnętrza mieszkalne, biurowe. Możemy się również zająć przygotowaniem wnętrz firmowych. Jeśli prowadzicie hotel, restaurację, klub muzyczny, gabinet medyczny, sklep, salon kosmetyczny czy obiekty sportowe możecie oczekiwać propozycji przygotowanych przez naszą firmę.

Co oferujemy?

oferta projektant wnętrzMożemy zaproponować różne formy współpracy. Między innymi przygotowanie projektu wnętrz w oparciu o indywidualnie stworzoną aranżację. Nasza firma realizuje również Home Staging, a więc przygotowujemy nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu w taki sposób, by wartość była większa i proces sprzedaży przebiegał lepiej. Dodatkowo we współpracy z Deweloperami zajmujemy się także opracowaniem wizualizacji mieszkań czy domów, przygotowujemy koncepcję wykończenia "pod klucz".

Nasza firma może zająć się realizowaniem różnego rodzaju projektów. Bazujemy na naszym doświadczeniu i wszystkim Klientom przygotowujemy indywidualne rozwiązania dopasowane do ich potrzeb.

Projekt Funkcjonalny

Projekt funkcjonalny polega na pomiarach stanu istniejącego i przeprowadzeniu analizy potrzeb. W ten sposób można w postaci rzutów przygotować 3-4 propozycje aranżacji, które potem będzie można wykorzystać. Następnie jest współpraca z Klientem i wybór ostatecznego rozwiązania.

Projekt Standardowy

Projekt Standardowy to rozwiązanie, w ramach którego przygotowujemy podobne rozwiązania jak to się dzieje w przypadku projektu funkcjonalnego, ale do tego mamy również wersje poglądowe w formie wizualizacji 3D, która będzie uwzględniać również kolory, materiały czy elementy wyposażenia. Wszystko dopracowywane jest w konsultacjach z Klientem.

Projekt Szczegółowy

Projekt Szczegółowy to kompleksowa opcja, w ramach której przygotowujemy rzuty 2D i wstępne wizualizacje 3D. Dodatkowo Klient może otrzymać również kompleksową pomoc w przypadku wyboru mebli, sprzętów AGD oraz RTV z katalogów. Mamy również wizyty w sklepach, w ramach których współpracując z Klientem zaproponować można mu w miarę możliwości najlepsze opcje. Pojawiają się wszelkie rysunki techniczne, które dla wykonawców będą elementem niezbędnym. Wykonawca dostaje rysunki zawierające:

projekt wnętrza szczegółówy​- inwentaryzację wnętrza

- rzut funkcjonalny

- rzut układu ścian

- rzut układu posadzki

- rzut układu sufitów

- rzut instalacji elektrycznej

- rzut wodno – kanalizacyjny i centralnego ogrzewania

- rzuty widoków ścian

- rzuty projektów mebli i zabudów

- zestawienie materiałów wykończeniowych i elementów wyposażenia zawierające producenta, model, ilość, miejsce sprzedaży oraz na życzenie Klienta cenę

Projekt + nadzór

Projekt z nadzorem to kompleksowe rozwiązanie, w ramach którego przygotowujemy pełną inwentaryzację, do tego rzuty i wizualizację 3D połączone również z wyborem poszczególnych elementów wyposażenia, które w danym wnętrzu będą się znajdować. Projekt wykonawczy zawiera wszystkie rysunki techniczne, które są konieczne do tego, by projekt bez większych problemów następnie przechodził do fazy realizacji. Oprócz tego nasza firma może zająć się również kompleksowym nadzorem nad całym procesem. Jesteśmy dostępni dla Klientów zawsze, gdy zaistnieje taka konieczność. Gwarantujemy oczywiście wyjaśnianie wszystkich niejzrozumiałych elementów przygotowanego projektu.

Projekt "pod klucz"

Projekt „pod klucz” to już najbardziej rozbudowana forma, którą możemy zaproponować. Klienci finalnie dostają kompleksową ofertę, w której szczegółowo określone są wszystkie istotne elementy wnętrz. Wchodzi w grę między innymi przygotowanie projektów, rzutów 2D, do tego również wizualizacje 3D, pomoc w wyborze poszczególnych elementów, które będą w domu wykorzystane. Do tego również istotne elementy związane z rysunkami technicznymi, które są niezbędne dla wykonawców. Nasza firma proponuje również wszystkie kompleksowe rozwiązania, w ramach których możecie oczekiwać pomocy z naszej strony. Nadzór, który oferujemy to opcja, która doprowadzi do ostatecznego przygotowania i realizacji projektu. W ramach tego dostajecie obsługę w 100% przygotowującą wymarzony dom czy mieszkanie pod klucz.

O nas

Pablo Picasso mówił, że wszystko, co można sobie wyobrazić jest realne. Wyobraźmy sobie nasz dom marzeń. Powinien być dokładnie taki jak My. Ma odpowiadać na naszą osobowość oraz pasję. Niech Twoja rodzina również znajdzie tam swoje miejsce.

Wyobraźcie sobie biuro, które będzie Was inspirować do pracy, restaurację, gdzie wnętrze będzie harmonijne, gdzie goście będą otoczeni przez piękne elementy. Chcemy więc poznać Wasze plany i zaprojektować dla Was wnętrze, które będzie takie jakie będzie Wam odpowiadać najlepiej.

"Wszystko, co można sobie wyobrazić jest realne" – kierujemy się właśnie tą dewizą i chcemy dla Was stworzyć perfekcyjnie zorganizowane wnętrze  dokładnie takie, o jakim marzycie.

konsolety fryzjerskie

kosmetyki do brody

barbershop

jadeit

Kontakt

(12) 346 17 21 (9.00-15.00)

kontakt@perastudio.pl

Galeria