2w1, czyli klasyczna męska torba i torba na laptopa

W świecie biznesu wielozadaniowość to rzeczywiście ważna cecha. Szczególnie przydatne to będzie, gdy mamy nadzorować wykonywanie ważnego projektu a jednocześnie musimy prowadzić negocjacje z ważnymi klientami i planujemy łączenie dwóch spółek w jedną. Prawie zawsze pomagać nam laptopy, smartfony dla których nie ma tajemnicy jeśli chodzi o multitasking. Co byłoby gdyby torba także okazała się propozycją wielozadaniową? Wygląd jest naprawdę bardzo ważny w biznesie. Ciągle ceni się osoby, które ubrane są perfekcyjnie, wyglądają jak spod igły i potrafią bardzo dobrze dobrać dodatki i oczywiście posiadają specjalistyczną wiedzę. Warto wyobrazić sobie jak zostaniemy potraktowani, gdy pokażemy się na biznesowym spotkaniu z nylonową torbą na laptopa. Nawet najlepszy garnitur nie będzie w stanie takiej właśnie stylizacji uratować.

Wszechstronność i wygoda

Torby 2 w 1 przygotowuje się w taki sposób, by ograniczać konieczność chodzenia z kilkoma różnymi torbami. Wyglądają one jak klasyczne torby i pozwalają przechowywać w ich wnętrzu laptopa co poprawia komfort drogi do pracy, będzie można także w pracy zaprezentować się lepiej. taka torba będzie wygodniejsza i stanie się bardziej praktyczna, ponieważ ograniczy energię iż mniejszy ryzyko uszkodzenia sprzętu w trakcie biegu do autobusy czy na ulicy, gdy ktoś na trąci.

Wykonanie torby

Fakt, że torba ma być wielozadaniowa jej wykonanie musi być rzeczywiście staranne. Wzmacniane szwy, wysokiej jakości skóra czy inne materiały dobiera się w taki sposób, by wytrzymywać nawet bardzo duże obciążenia i ekstremalne pozycje. O męskiej galanterii więcej czytaj na:

Organizacja

Wnętrze torby, która ma być wielozadaniowa powinno być przede wszystkim dobrze zorganizowane. Wszystko ma tam swoje miejsce zaczynając od dokumentów przez laptopa, długopisy czy smartfona. Główna przestrzeń torby dzieli się na kilka komór. Główna komora dodatkowo wzmacniana jest pianką, dzięki niej urządzenie jest lepiej zabezpieczone.

Pasek, rączka, kółka?

Do transportu takiej torby będziemy mogli wybrać takie rozwiązanie, które właśnie nam będzie najbardziej odpowiadać. Torby takie mają różne możliwości. Można je nosić na pasku w rękach a coraz częściej pojawiają się obecnie również takie torby, które mają zamontowane kółka. Ostatecznie ten wybór będzie tak naprawdę uzależniony od naszych estetycznych upodobań i tego co nam najbardziej się podoba.

Niezależnie od tego jaką torbę wybieramy czy materiałów, czy skórzaną, czarną brązową możemy mieć pewność, że będziemy wyglądać profesjonalnie i na tym powinno nam zależeć.

 

O nas

Pablo Picasso mówił, że wszystko, co można sobie wyobrazić jest realne. Wyobraźmy sobie nasz dom marzeń. Powinien być dokładnie taki jak My. Ma odpowiadać na naszą osobowość oraz pasję. Niech Twoja rodzina również znajdzie tam swoje miejsce.

Wyobraźcie sobie biuro, które będzie Was inspirować do pracy, restaurację, gdzie wnętrze będzie harmonijne, gdzie goście będą otoczeni przez piękne elementy. Chcemy więc poznać Wasze plany i zaprojektować dla Was wnętrze, które będzie takie jakie będzie Wam odpowiadać najlepiej.

"Wszystko, co można sobie wyobrazić jest realne" – kierujemy się właśnie tą dewizą i chcemy dla Was stworzyć perfekcyjnie zorganizowane wnętrze  dokładnie takie, o jakim marzycie.

konsolety fryzjerskie

kosmetyki do brody

barbershop

jadeit

Kontakt

(12) 346 17 21 (9.00-15.00)

kontakt@perastudio.pl

Galeria