Nasze Wnętrza

Nasze biuro projektowe zajmuje się architekturą wnętrz. Mamy dla Was profesjonalne aranżacje wnętrz do domów, mieszkań czy wszelkich obiektów użyteczności publicznej.

Współczesny rynek daje nam wiele możliwości, gdy chodzi o zakres wyposażenia i designu. Jednak odpowiednio przygotować wnętrze będą w stanie wyłącznie osoby pełne zaangażowania, które mają wiele dobrych pomysłów. W dużych miastach potencjał mieszkaniowy jest bardzo duży. Rośnie stale liczba osiedli mieszkaniowych, rozwija się cały czas również budownictwo jednorodzinne na obrzeżach miast. To wszystko sprawia, że oczywiście rośnie również zainteresowanie usługami projektantów wnętrz. Dlatego właśnie warto się zastanowić, jak to kreowanie wnętrz powinno przebiegać.

Daleko czy blisko - jesteśmy wszędzie!

Dla Klientów, którzy znajdują się z dala od naszej firmy mamy również możliwość współpracy online. Projektowanie odbywa się przy współpracy mailowej czy telefonicznej. W zakresie naszej pracy nie są wyłącznie domy czy mieszkania, ale praktycznie każde wnętrza. Oczywiście w takich miastach jak Kraków czy Katowice, gdzie działamy nadal mamy wiele aspektów rozwojowych, w tym również propozycje związane z usługami publicznymi.

Profesjonalizm i innowacja

Wykonując projekty aranżacji obiektów usługowych nasza firma stara się realizować w miarę możliwości innowacyjne propozycje. Dążymy do kreowania lokali, biur, obiektów użyteczności publicznej, gdzie dosłownie każdy będzie czuł się komfortowo.

Nasze przykładowe realizacje:

 ​łazienka biurowatoaleta pokój dziecięcy inspiracjepokój dla dziewczynkikuchnia design salonsalon fryzjerskirecepcja salonu fryzjerskiegosalon fryzjerski poczekalniabiuro

sypialniałazienka designsalonpokój dziennykanapakuchnia

​​

 

O nas

Pablo Picasso mówił, że wszystko, co można sobie wyobrazić jest realne. Wyobraźmy sobie nasz dom marzeń. Powinien być dokładnie taki jak My. Ma odpowiadać na naszą osobowość oraz pasję. Niech Twoja rodzina również znajdzie tam swoje miejsce.

Wyobraźcie sobie biuro, które będzie Was inspirować do pracy, restaurację, gdzie wnętrze będzie harmonijne, gdzie goście będą otoczeni przez piękne elementy. Chcemy więc poznać Wasze plany i zaprojektować dla Was wnętrze, które będzie takie jakie będzie Wam odpowiadać najlepiej.

"Wszystko, co można sobie wyobrazić jest realne" – kierujemy się właśnie tą dewizą i chcemy dla Was stworzyć perfekcyjnie zorganizowane wnętrze  dokładnie takie, o jakim marzycie.

konsolety fryzjerskie

kosmetyki do brody

barbershop

jadeit

Kontakt

(12) 346 17 21 (9.00-15.00)

kontakt@perastudio.pl

Galeria